Technik výstavby a údržby Bratislava, Žilina, Nitra

Náplň práce:

  • výkon obhliadok miest budúcich inštalácií,
  • podieľanie sa na inštaláciách, prevádzke a údržbe rádiových spojov v rôznych frekvenčných pásmach, napájacích zdrojov a ostatných telekomunikačných zariadení a stavieb ako aj spustení do prevádzky,
  • spolupráca s projektantmi na návrhu riešení pre zákazníkov,
  • výkon pohotovostných služieb a servisných výjazdov v rámci celej siete v regióne

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:

  • 800 € a viac - v závislosti od schopností a skúseností kandidáta

Požiadavky:

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • smer elektrotechnika

Odborné predpoklady a zručnosti:

  • prax v oblasti je vítaná,
  • platné osvedčenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike podľa min. §21, §22 vyhlášky je výhodou

Osobnostné predpoklady pre výkon pozície:

  • analytické myslenie, spoľahlivosť, dôslednosť
  • pokročilá znalosť MS Office

Dátum nástupu:

  • dohodou

Ponúkame:

  • práca v stabilnej spoločnosti
  • príjemné pracovné prostredie
  • zaujímavý sociálny program (príspevok na DDP a pod.)

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka zaujala, zašlite nám prosím svoj životopis na dole uvedenú e-mailovú adresu. K životopisu, prosím, pripojte súhlas so spracovaním osobných údajov

Spoločnosť OTNS, a.s. si vyhradzuje právo kontaktovať výlučne uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritéria.

Kontakt:
OTNS, a.s.
Katarína Pálešová
Vajnorská 137
83104 Bratislava
mobile: +421 948 030 254
email: katarina.palesova@otns.sk